2DERM Barierový krém Colour 50ml

657,00  vč DPH

Popis

2DERM Barierový krém Colour 50ml

PATENTOVÁNO! CS PATENT FOR LIFE spol. s r.o./2011
KLINICKY TESTOVÁNO!
DOPORUČENO DERMATOLOGY!

DERMATO- KOSMETICKÉ přípravky 2DERM vyráběné společností FOR LIFE spol. s r.o., jsou výrazně odlišné složením a postupem výroby, což bylo potvrzeno udělením UNIKÁTNÍHO PATENTU (CS PATENT FOR LIFE spol. s r.o./2011) pro systém 2DERM.

Kosmetičkám, lékařům i klientům bez ohledu na značku, kterou ve své praxi používají, jsou nyní k dispozici revoluční přípravky 2DERM, které mohou “BEZ RIZIKA” a úspěšně aplikovat u nadměrně citlivých klientek nebo u těch, jenž dosud nebylo možné v salonu ošetřit!

• 2DERM BARIEROVÝ KRÉM COLOUR

Pro denní aplikaci. S obsahem minerálních barevných pigmentů, sjednocující barevný tón pleti.

Klinická ověření prokázaly, že po aplikaci emulzního systému 2DERM dochází velmi rychle k reparaci poškozené pokožky, zmírnění svědění, odstranění podráždění, snížení suchosti a celkově rychlejší regeneraci. 2DERM je velmi vhodný k ošetření pokožky dětí i dospělých s citlivou, suchou a jinak disfunkční pokožkou.

Aktivní látky: medilan, mikronizovaný talek, zinek, zlatavý pigment, patentovaný mikro-emulzní systém.

Aplikace: k denní aplikaci pro dospělé a děti od 10 let.
▶ na obličej, oděvem nekryté oblasti. Naneste na kožní povrch a důkladně rozetřete.
▶ odstranění (očista) naneseného krému – nejlépe oplachem vlažnou vodou, raději bez použití mýdla nebo jiných odličovacích prostředků nebo přípravkem 2DERM čisticí DUOBASE.

ČTĚTE POZORNĚ!
Nežádoucí účinky 2DERM na zdravou a poškozenou kůži nebyly při dermálních testech shledány. Ve výjimečných případech může po aplikaci přípravku dojít k palčivému (štiplavému) pocitu. Tento stav není důvodem k přerušení aplikace!
Jedná se o reakci volných nervových zakončení, jenž jsou v lidské kůži při poruše barierové funkce odkryta. Palčivý pocit po několika aplikacích ustane, což je způsobeno tím, že 2DERM na kůži vytváří hydratačně krycí povrch a kůže se postupně zpevní a zregeneruje.

Více informací o přípravku: www.2derm.com
Vyrobeno za odborné konzultace s Prof. MUDr. Jiřím Záhejským, DrSc.