2DERM Barierový krém Transparent 50ml

657,00  vč DPH

Popis

2DERM Barierový krém Transparent 50ml

OCENĚNÝ PRODUKT – ZLATÁ MEDAILE

DOPORUČENO DERMATOLOGY!
KLINICKY TESTOVÁNO!

DERMATO- KOSMETICKÉ přípravky 2DERM vyráběné společností FOR LIFE spol. s r.o., jsou výrazně odlišné složením a postupem výroby, což bylo potvrzeno udělením UNIKÁTNÍHO PATENTU (CS PATENT FOR LIFE spol. s r.o./2011) pro systém 2DERM.

Kosmetičkám, lékařům i klientům bez ohledu na značku, kterou ve své praxi používají, jsou nyní k dispozici revoluční přípravky 2DERM, které mohou “BEZ RIZIKA” a úspěšně aplikovat u nadměrně citlivých klientek nebo u těch, jenž dosud nebylo možné v salonu ošetřit!

• 2DERM BARIEROVÝ KRÉM TRANSPARENT

Mikroemulzní bariérový systém pro udržení pokožky ve zdravém stavu. Zamezuje stárnutí kůže vlivem UV záření.

Klinická ověření prokázaly, že po aplikaci emulzního systému 2DERM dochází velmi rychle k reparaci poškozené pokožky, zmírnění svědění, odstranění podráždění, snížení suchosti a celkově rychlejší regeneraci. 2DERM je velmi vhodný k ošetření pokožky dětí i dospělých s citlivou, suchou a jinak disfunkční pokožkou.

2DERM emulzní systém je vhodný pro stavy s porušenou bariérovou funkcí kůže tzn:
– přecitlivělé pokožky (např. na kosmetické přípravky, léčiva, alergeny apod.)
– stavů tzv. hypersenzitivní pokožky se zvýšenou reakcí (červenání, otok, pálení)
– podrážděné pokožky (sluncem, mechanickým třením aj.)
– po zákroku (chemický peeling, laser, mikrodermabraze, depilace apod.)
– stárnoucí, vrásčité pokožky
– suché, popraskané pokožky a rtů
– jako ochrana a prevence před vnějšími vlivy a nepřízní počasí
– kůže s funkční poruchou bariérové funkce:
• atopická dermatitida
• psoriaza, lichen ruber ve fázi akutního výsevu s výrazným svěděním
• seborrhoická dermatitida
• vrozená suchost kůže – xerodermie

Aktivní látky: medilan, mikronizovaný talek, zinek, panthenol, patentovaný mikro-emulzní systém.

Použití: pro denní a noční aplikaci.
▶ 1x – 3x denně naneste na kožní povrch a důkladně rozetřete.
▶ Odstranění (očista) naneseného krému – nejlépe oplachem vlažnou vodou, raději bez použití mýdla nebo jiných odličovacích prostředků nebo přípravkem 2DERM čisticí DUOBASE.

ČTĚTE POZORNĚ!
Nežádoucí účinky 2DERM na zdravou a poškozenou kůži nebyly při dermálních testech shledány. Ve výjimečných případech může po aplikaci přípravku dojít k palčivému (štiplavému) pocitu. Tento stav není důvodem k přerušení aplikace!
Jedná se o reakci volných nervových zakončení, jenž jsou v lidské kůži při poruše barierové funkce odkryta. Palčivý pocit po několika aplikacích ustane, což je způsobeno tím, že 2DERM na kůži vytváří hydratačně krycí povrch a kůže se postupně zpevní a zregeneruje.

Více informací o přípravku: www.2derm.com
Vyrobeno za odborné konzultace s Prof. MUDr. Jiřím Záhejským, DrSc.

2DERM SYSTÉMOVÉ OŠETŘENÍ HYPERSENZITIVNÍ, CILTLIVÉ A RIZIKOVÉ KŮŽE

Ošetření hypercitlivé a poškozené kůže je velmi obtížná záležitost. Kosmetička, klient a mnohdy
i dermatolog musí doslova zkoušet a vylučovat co použít lze či nikoliv. K poškozené kůži je třeba přistupovat citlivě a pečlivě zvažovat každý krok, poněvadž kůže s poškozenou bariérovou (ochrannou) funkcí na rozdíl od pokožky zdravé, reaguje na téměř všechny podněty zvýšenou senzitivitou – reakcí. Často se objevuje rychlé zčervenání až otok, pálení apod. Je třeba si uvědomit, že pokud pokožka ztratila schopnost ochranné bariérové funkce, bude nadměrně reaktivní až do doby, kdy tato funkce bude znovu obnovena. Existuje mnoho kosmetických přípravků různých firem, které jsou pro citlivou pokožku určeny. Vždy se však zabývají spíše dodáním účinné složky a jsou charakteristické vybranými „bez alergenními“ surovinami. Dle dostupných informací se dosud žádné kosmetické společnosti na světě nepodařilo vyřešit otázku zamezení vzniku reakce na přípravek určený pro citlivou pokožku.

FOR LIFE při výrobě veškerých svých přípravků vylučuje potencionální dráždivé látky, avšak pokožka hypercitlivá a poškozená vyžaduje zcela odlišný přístup a především složení přípravků musí být významně rozdílné od dosud používaných receptur.

Tým vývojových odborníků FOR LIFE spol. s r.o., společně s předními světově uznávanými dermatology dva roky vyvíjel systémové přípravky – 2DERM, které na kůži vytvoří optimální podmínky pro obnovení fyziologických regeneračních procesů. Tyto přípravky byly dlouhodobě klinicky testovány a po úspěšných výsledcích testů jsou nyní k dispozici. Věříme, že tyto přípravky zcela změní dosud tradovaný mýtus, že hypercitlivou kůži nelze ošetřit bez rizika.

Pro úspěšný výsledek terapie je důležitá osobní konzultace, diagnostika a ošetření!

Konsultace
Proveďte konzultaci s klientem, informujte se na aktuální stav, zjistěte aplikovaná léčiva, alergie a všechny důležité informace. Zapište poznatky do karty. Ověřte, zda kůže negativně reaguje na dotek (tlak). Proveďte diagnostiku (vizuálně nebo přístrojem) tonus a turgor, hydratace, kožní maz, pH.
Informujte klienta, že ve vyjímečných případech u stavů poškozené kůže může při prvním kontaktu s přípravky dojít k mírnému pálení. Tento příznak zpravidla ihned odezní.

Ošetření
1. Dvoufázové čištění pleti
Aplikujte první část přípravku: prsty, lehkou masáží odličte pleť přípravkem 2DERM – ČISTICÍ DUOBASE, čímž ji zbavíte make-upu, nečistot (usazený prach) se směsí kožního mazu a odumřelých kožních buněk. Zbytky přípravku lehce sejměte tamponem. Následně naneste druhou část přípravku, lehce masírujte prsty cca 1 min. Přebytek odsajte ubrouskem. POZOR NA ULPÍVAJICÍ VLÁKNA. Vždy použijte jemné, kvalitní materiály z buničiny a čisté bavlny!

2. Protektivní maska
Naneste 2DERM – MASKU PROTECTIVE lehkými tahy na obličej, případně krk a dekolt, vynechejte oční víčka. Masku nechte působit cca 15 min. Přebytek masky odsajte ubrouskem.

3. Závěr ošetření
Aplikujte 2DERM – BARIEROVÝ KRÉM Transparent nebo místo make-upu variantu 2DERM – BARIEROVÝ KRÉM Colour.

4. Synchronní domácí péče
Doporučte domácí aplikaci 2DERM – BARIEROVÝ KRÉM dle návodu.

Doporučení: peeling neprovádíme! Čištění pórů neprovádíme! Masáž při prvním ošetření neprovádíme!
Při druhém a dalším ošetření můžeme provést jen zklidňující zkrácenou masáž a to pouze u případů s nižší citlivostí, tzn. u klientů, kteří nereagují na tlak a u klientů se suchou vrásčitou pokožkou. Ošetření doporučujeme opakovat dle stavu klienta: jednou za 14 až 28 dnů. V případě dotazů kontaktujte odborníky FOR LIFE spol. s r.o.