2DERM maska PROTECTIVE 18ml

314,00  vč DPH

Popis

2DERM maska PROTECTIVE 18ml

Přípravky 2DERM vyráběné společností FOR LIFE spol. s r.o., jsou výrazně odlišné složením
a postupem výroby, což bylo potvrzeno udělením UNIKÁTNÍHO PATENTU (CS PATENT FOR LIFE spol. s r.o./2011) pro systém 2DERM.

Kosmetičkám, lékařům i klientům bez ohledu na značku, kterou ve své praxi používají, jsou nyní k dispozici revoluční přípravky 2DERM, které mohou “BEZ RIZIKA” a úspěšně aplikovat u nadměrně citlivých klientek nebo u těch, jenž dosud nebylo možné v salonu ošetřit!

• 2DERM MASKA PROTECTIVE

Intenzivní přípravek pro urychlení obnovy bariérové funkce pokožky. V kombinaci s péčí přípravkem 2DERM krém podporuje urychlení regenerace kůže.

Použití: lehkými tahy naneste přípravek na obličej, případně krk a dekolt, vynechejte oční víčka. Masku nechte působit cca 15 min. Přebytek masky odsajte ubrouskem. Následně na pleť naneste 2DERM krém.

Aktivní látky: medilan, mikronizovaný talek, zinek, panthenol, patentovaný mikro-emulzní systém.

ČTĚTE POZORNĚ!
Nežádoucí účinky 2DERM na zdravou a poškozenou kůži nebyly při dermálních testech shledány. Ve výjimečných případech může po aplikaci přípravku dojít k palčivému (štiplavému) pocitu. Tento stav není důvodem k přerušení aplikace!
Jedná se o reakci volných nervových zakončení, jenž jsou v lidské kůži při poruše barierové funkce odkryta. Palčivý pocit po několika aplikacích ustane, což je způsobeno tím, že 2DERM na kůži vytváří hydratačně krycí povrch a kůže se postupně zpevní a zregeneruje.