Anti Cellulite SPA – intenzivní kúra 200ml

555,00  vč DPH

Popis

Anti Cellulite SPA – intenzivní kúra 200ml

Tyto selegované látky z mořských řas byly vyvinuty a patentovány ve francouzských biotechnologických laboratořích a jsou hodnoceny jako jedny z nejúčinnějších na světě!

– zvyšují lipolýzu (uvolňování tuků) až sedmkrát více než adrenalin
– omezují lipogenezi – ukládání rezervních tuků
– zabraňují nadměrnému hromadění vody v buňkách
– podporují mikrocirkulaci a mají protiedémový účinek

*Ověřovací studie účinku surovin. Zeštíhlení až o 40 mm za 30 dní.

OCENĚNÝ PRODUKT – STŘÍBRNÁ MEDAILE

Aplikace

Při profesionálním ošetření v salonu: naneste masážními tahy jako masku a překryjte strech folií, mikrotenem nebo alginátovou maskou.

Při domácím ošetření: 1–2x denně masážními tahy na postižená místa po dobu jednoho až tří měsíců. Poté preventivně 1x týdně. V případě nutnosti kúru opakujte znovu za půl roku!

Postup salonní intenzivní kúry

1. Doporučujeme, aby klientka před kúrou vypila sklenici vody (bez bublin – čistá voda).

2. Provedeme povrchové čištění kůže (čisticí mléko s minerály + tonikum s minerály).

3. Provedeme peeling mořskou solí (jemně mletou) 3–4 minuty.

4. Odstraníme jednorázovým ručníkem a dočistíme teplou vodou.

6. Aplikujeme Anticelulite Spa – Intenzivní kúru.

7. Zabalíme do smršťovací fólie nebo mikrotenu. Vhodnější je aplikace Alginátové masky! Necháme 30 minut působit, následně sejmeme masku nebo zábal a kůži dočistíme.

Celková doba ošetření: 60 minut. K dosažení optimálního výsledku je vhodné kúru opakovat 10 x!

Optimální interval mezi jednotlivými kúrami je 3 dny. Současně je nutné každodenní domácí ošetření přípravkem Anti Cellulite SPA – Intenzivní kúra, dodržování pitného a stravovacího režimu!

Při aplikaci kompletního programu tzn: 10x kúra + přípravek ANTICELLULITE SPA – Intenzivní kúra pro domácí péči, doporučujeme klientce nabídnutí této služby jako komplet se slevou 10% až 20% nebo jako bonus přidat ZDARMA – 200 ml přípravku ANTICELLULITE SPA Intenzivní kúra!

ANTICELLULITE SPA – PROGRAM proti celulitidě (celulitě)

Problém „pomerančové kůže“ tedy celulitidy, je v posledních letech velmi diskutovanou otázkou nejen na poli kosmetickém ale i lékařském. Mnohé kosmetické firmy začaly řešit tuto otázku a pomocí látek, které by měly mít potenciální účinek vyrábí přípravky s různou kvalitou a účinkem. Jelikož tento problém narůstá, vznikly odborné týmy a výrobci zabývající se vývojem a výrobou účinných látek, zaměřují velkou část svého výzkumu na látky proti celulitidě. V poslední době byly ve francouzských biotechnologických laboratořích vyvinuty účinné látky s vysokým potenciálem dlouhodobé účinnosti. Jedná se o kombinaci látek z mořských řas a bylin, které se řadí k nejúčinějším na světě a na ověření jejich účinků byly provedeny četné průkazné klinické studie!

Hlavní účinné látky v ANTICELLULITE SPA
Biomolekulární účinné látky, prokázané klinickými studiemi obsahují:

Steroly izolované z červené řasy
Mají lipolytický účinek tzn.: uvolňují mastné kyseliny a glycerols pomocí buněčných lipidů. Jejich působení je na úrovni receptorů adrenalinu nacházejicích se na tukové buňce. Provokují signál, jež uvede do pohybu lipolýzu se sedmkrát vyšším účinkem než adrenalin. Obecně lze říci, že tyto steroly působí jako inhibitor k vyvolání lipolýzy a pokožku používají jako prostředek komunikace.

Sulfátové polysacharidy izolované z hnědé mořské řasy
Mají odvodňující účinek, jež je srovnatelný s heparinem. Zabraňují ukládání tuků v tukových buňkách.

Escin
Izolovaný z jírovce zlepšuje pevnost a průchodnost cév a podporuje systém mikrocirkulace.

Mentol
Chladivý a prokrvující účinek.

Minerální sůl Mrtvého moře
Osmotický, hydratační, stimulační, detoxikační účinek.

 

Vznik celulitidy ovlivňují tyto faktory:

1. Ukládání triglyceridů v tukových buňkách, které díky tomu mohou značně zvětšit svůj objem. Tím je objasněno zvětšení tukových lalůčků a vzhled připomínající pomerančovou kůru.

2. Zvýšení viskozity základní hmoty škáry, která se projevuje zadržováním vody. Důsledkem těchto faktorů je komprese (stlačení), krevních a lymfatických vlásečnic a překrvení tkání.