Brossage gel 50 ml

350,00  vč DPH

Brossage gel 50 ml

Jedná se o jedinečný druh abrazivního gelu, který je podobný peelingu. Brossage obsahuje polyethylenové kuličky, jež za pomocí mírné masáže obličeje zaručují šetrné odstranění rohové vrstvy (odumřelých buněk). Při pravidelném používání dosáhnete rychlejší regenerace pleti.
Brossage – pryč se starou kůží! Zrychlete proces přirozeného samočištění kůže

Je Vaše pokožka barevně nesjednocená díky drobným flíčkům, jizvičkám a přijde Vám, že je bez energie? Máme pro Vás řešení, zrychlete si obnovu VašÍ pokožky s brossagi!

Již dlouhá léta se traduje používání peelingů nejen v kosmetických centrech, ale také při domácím ošetření.

Co ale vlastně takový peeling je? Ve většině případů se jedná o přípravek s nadrcenými peckovicemi. Takové rozdrcené pecky jsou pod mikroskopem vidět jako mnohočetné ostré úhelníky, díky kterým vlastně pokožku i při lehké masáži drobně poraňujeme – poškrábeme. Proč tedy podstupovat toto riziko díky zastaralým peelingům?

Dnešní doba nabízí možnost brossage nebo goomage. Jsou to vlastně obdoby peelingů, jenže jsou více šetrné v odstraňování rohové vrstvy. Brossage obsahují polyethylenové kuličky, což jsou strojově vyráběné částečky pravidelných tvarů, díky kterým nehrozí při masáži obličeje drobné poranění pokožky. Goomage jsou pak dále většinou gely, které po aplikaci na pokožce zasychají a díky masáži vzniká takzvaný gumovací odpad zbytkového gelu a odumřelých buněk. Firma Iven Cosmetics vyrábí brossage s obsahem leviskolového gelu, který částečně provádí i goomage pokožky.
Co je vlastně přirozený proces samočištění kůže

Pokud Vám vznikne na pokožce nějaké drobné poranění, nebo se vytvoří pupínek, víte, že za určitou dobu je schopna pokožka tyto problémy odstranit. Právě tomu se říká přirozený proces samočištění pleti, kdy se pokožka sama hojí, čistí. Naším úkolem pro zlepšení stavu pokožky je se snažit tento přirozený proces co nejvíce zrychlit.

Díky pravidelnému používání brossage gelu, kdy neustále odstraňujeme rohovou vrstvu, se proces samočištění pleti nastartuje.

Pokožka je velice inteligentní orgán, má nakódováno, že má mít pět vrstev, přičemž poslední vrstvu má právě tvořit vrstva rohová. Jakmile jí z pleti odstraníme, kůže nastartuje svoji regeneraci buněčného toku, aby mohla opět co nejdříve dotvořit vrstvu rohovou. A tak činíme neustále, dokud není výsledek pro nás uspokojivý.

Rohová vrstva není v pleti jen jakousi nepotřebnou vrstvou. Je to vrstva, která také pomáhá chránit pokožku před proniknutím UVA a UVB záření. Proto v den aplikace se nedoporučuje pobyt na slunci.

Zároveň je důležité si uvědomit, že brossage či goomage neřeší problém velkých jizev a hlubokých hyperpigmentací.

Použití: Brossage používejte jedenkrát až dvakrát týdně dle typu Vaší pleti.

Ingredients (INCI): Aqua, Polyethylene, Hydroxyethylcellulose, PVP, Parfum, Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben

Kategorie:

Popis

Brossage gel 50 ml – Brossage gel 50 ml. Jedná se o jedinečný druh abrazivního gelu, který je podobný peelingu. Brossage obsahuje polyethylenové kuličky, jež za pomocí mírné masáže obličeje zaručují šetrné odstranění rohové vrstvy (odumřelých buněk). Při pravidelném používání dosáhnete rychlejší regenerace pleti.