Collagen Active krém 50ML

696,00  vč DPH

Popis

Collagen Active krém 50ML

OCENĚNÝ PRODUKT – STŘÍBRNÁ MEDAILE

Jemný krém pro DEN I NOC s ochranným, revitalizačním a hydratačním charakterem. Navozuje efekt sametové pleti.Stimulace procesů syntézy kolagenových vláken urychluje proces vyhlazování vrásek, čímž dochází k revitalizaci kůže. Kůže je zdravější, vyhlazená a elastičtější.

Použití: obličej, krk, dekolt. Na závěr ošetření vmasírujte do pleti.

Aktivní látky: kolagen, kyselina hayluronová (50 – 3000 kDa), vit. E, mikroemulzní systém.

Náš tip: doporučujeme používat COLLAGEN ACTIVE KRÉM společně s přípravkem COLLAGEN ACTIVE SÉRUM!

Kolagen je základní bílkovina našeho organismu. Kolagenová vlákna ovlivňují pružnost a vláčnost pokožky i její stárnutí. Nejvíce kolagenu je v kůži obsaženo ve věku 15 – 20 let. Později se jeho obsah postupně snižuje. Mezi 25-30 rokem se jeho deficit projevuje tvorbou vrásek, suchou pletí, lámavostí vlasů a křehkými nehty. U žen po menopauze nastává nejrychlejší pokles obsahu kolagenu v kůži.
Zevní dodávání COLLAGENu ACTIVE ve formě séra či krému má významný regenerační efekt, poněvadž podporuje normalizaci ochranného kožního filmu epidermu a vytváří bariéru, která účinně zabraňuje ztrátě vlhkosti kůže. Aminokyseliny jež COLLAGEN ACTIVE obsahuje, mají schopnost proniknout do hloubky a poskytují kůži zdroj výživných látek.
COLLAGEN ACTIVE – FOR LIFE & MADAGA je hydrát biologicky aktivního 96% kolagenu o molekulové hmotnosti 7000 jednotek, které mají schopnost do horní vrstvy kůže proniknout, poněvadž jsou vázány na vhodný „nosič“ (krém či fluid).

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Collagen Active krém 50ML”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *