Oční krém basic line 15 ml – Pleťový krém

460,00  vč DPH

Oční krém 15 ml – Pleťový krém

Lehká textura a unikátní složení očního krému zajišťuje dokonalou hydrataci a regeneraci v oblasti očního okolí. Přípravek má výborné vypínací účinky a je velice dobře snášen i u citlivých pletí. Je účinnou prevencí proti vzniku vrásek a ochablého očního okolí.

Použití: Nanášejte každé ráno a večer na očištěnou pleť za pomocí jemné masáže. Lze aplikovat na přípravek collagen pro mastnou pleť, kdy se účinek hydratace a regenerace ještě znásobí.

Ingredients (INCI): Aqua, Glyceryl Stearate (and) Ceteareth-20 (and) Ceteareth-12 (and) Cetearyl Alcohol (and) Cetyl Palmitate, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Octyl Methoxycinnamate, Myristyl Myristate, Paraffinum Liquidum, Cyclomethicone, Lecithin, Olea Europaea, Titanium Dioxide, Tocopherol, Parfum, Phenoxyethanol (and) Methylparaben (and) Ethylparaben (and) Butylparaben (and) Propylparaben (and) Isobutylparaben, Carbomer, Triethanolamine, Soluble Collagen, Milk Lipids, Ceramide 3, Sodium Hyaluronate, Methylchloroisothiazolinone (and) Methylisothiazolinone

Kategorie:

Popis

Oční krém basic line 15 ml – Pleťový krém – Oční krém 15 ml – Pleťový krém. Lehká textura a unikátní složení očního krému zajišťuje dokonalou hydrataci a regeneraci v oblasti očního okolí. Přípravek má výborné vypínací účinky a je velice dobře snášen i u citlivých pletí. Je účinnou prevencí proti vzniku vrásek a ochablého očního okolí.