20. 10. 2019

Podzim a péče o pleť

Podzim a péče o pleť. Podzim je nejrizikovější období, kdy pokožce ubývá hydratace a navíc musí bojovat i s teplotními rozdíly. Je tedy zapotřebí trochu více péče, její důslednost a ty správné kosmetické přípravky. Krásná a bez známek nedokonalosti může být téměř jakákoliv kůže.
Stačí jen vědět jak o ní pečovat.

Podzim a péče o pleť

Suchou pokožkou během podzimu trpí asi většina z nás. Je třeba pleť neustále hydratovat a předcházet tak vzniku vrásek, stárnutí nebo nepříjemnému pnutí.

S tím skvěle pomůže Antistres Lifting Maska a Krém od For Life Madaga. Obsahují výtažek ze zeleného čaje, vitamín E nebo kyselinu hyaluronovou. Zajistí pleti hydrataci, detoxikaci a posílí povadlou pleť.

Citlivá pleť je kapitolou sama pro sebe. Pro tuto pleť je výborný Lanomed krém od For Life Madaga, který této pleti zajistí stabilizaci, zklidnění a ochranu před vnějšími vlivy. Obsahuje látky jako je medián, vitamín E, panthenol a včelí vosk. Je to ta nejlepší kombinace pro jemnou a citlivou pleť.

Ještě něco pro problematickou a aknózní pleť u níž se stavy akné mohou zhoršovat.

Výborný je S.O.S. gel s čajovníkem od For Life Madaga, který obsahuje čajovníkový olej, regenerační alfa-bisabolol a bylinné extrakty. Je to skvělá lokální péče o aknózní a problematickou pleť.