Vlasový šampon proti lupům 200ml

236,00  vč DPH

Popis

Vlasový šampon proti lupům 200ml

ÚČINNÝ PŘÍPRAVEK PROTI LUPŮM
Lupy jsou jednou z mnoha nepříjemných civilizačních potíží a mohou prakticky postihnout každého z nás. Mnohdy se jedná o jev krátkodobý – u někoho se však jedná o dlouhodobou záležitost.
Na trhu se objevuje mnoho přípravků, které jsou proti lupům určeny. Ne všechny ovšem dokáží lupy odstranit. Jako prevence se používají šampony s přídavkem síry, u nichž právě síra částečně zamezí zvýšené tvorbě lupů. Příčin vzniku lupů může být mnoho.
Často se lupy tvoří po použití nevhodného šamponu z nekvalitních tenzidů, který způsobil vysušení vlasové pokožky. V takovém případě zpravidla stačí vyměnit šampon za jiný, šetrnější a použít vhodnou vlasovou vodu. Jindy je příčina vzniku lupů způsobena stresovým zatížením organismu. V tomto případě žádný šampon většinou nepomůže.
V jiném případě a právě toto stádium se snažíme našimi přípravky ovlivnit, je vznik lupů způsoben přemnožením mikroorganismu Pityrosporum ovale. Právě tento mikroorganismus způsobuje zvýšené olupování vlasové pokožky doprovázené nepříjemným svěděním, červenými skvrnami a neléčí-li se, může přejít až v nepříjemné kožní onemocnění. Pro odstranění těchto problémů nepostačí pouze vymýt odumřelé kožní buňky (lupy) z vlasů, ale je nutné zamezit nadměrnému množení výše uvedeného mikroorganismu.

Přípravek For Life obsahuje speciální aktivní přísady, které tuto funkci plně vykonávají. Při jeho pravidelném používání a dodržování postupu dosahujeme velmi dobrých výsledků. Je šetrný k vlasové pokožce a lze jej používat i jako prevenci zejména u lidí, které problémy s lupy trápí opakovaně.

VLASOVÝ ŠAMPON PROTI LUPŮM
Na mokré vlasy naneste malé množství šamponu, zpěňte a vetřete do vlasové pokožky. Nechejte působit 2 až 3 minuty a smyjte vodou.

Aplikujte: 2x až 3x týdně po dobu jednoho měsíce. Následně šampon používejte 2x až 4x měsíčně. Lidem, často trpícím lupy doporučujeme šampon používat při každém mytí, avšak nechávejte jej působit cca 1–2 minuty.

Aktivní látky: kvalitní tenzidy, aktivní přísady, minerály Mrtvého moře, piroctonolamine.

Náš tip: po použití šamponu se osvědčila aplikace Vlasové regenerační vody For Life!